Irakasleak

Hemen dituzue, 2020-2021 ikasturtean zehar Zaldibiako Lardizabal herri eskolako haurren heziketaz arduratuko diren irakaseen zerrenda eta hauekin harremanetan jarri ahal izateko posta elektronikoa.

IZENA

ABIZENAK

POSTA ELEKTRONIKOA

POSTA ELEKTRONIKO LABURTUA

Amaia

Isasa Hernandez

a.isasa@lardizabal.eus

 

amaia@lardizabal.eus

 

Igone

Eskisabel Garcia

i.eskisabel@lardizabal.eus

igone@lardizabal.eus

 

Pili

Garmendia Erauskin

p.garmendia@lardizabal.eus

pili@lardizabal.eus

 

Izaskun

Balda Etxabe

i.balda@lardizabal.eus

izaskun@lardizabal.eus

 

Elena

Garcia Gonzalez

e.garcia@lardizabal.eus

  

elena@lardizabal.eus

 

Maite

Garmendia Vitoria

m.garmendia@lardizabal.eus

maite@lardizabal.eus

 

Noelia

Bermejo Dominguez

n.bermejo@lardizabal.eus

 

noelia@lardizabal.eus

 

Goiatz

Mendizabal Mendizabal

goiatz.mendizabal@lardizabal.eus

goiatz@lardizabal.eus

 

Elixabet

Izaguirre Ayestaran

e.izaguirre@lardizabal.eus

  

elixabete@lardizabal.eus

 

Iñigo

Olano Lopetegi

i.olano@lardizabal.eus

iñigo@lardizabal.eus

 

Maider

Imaz Luzuriaga

m.imaz@lardizabal.eus

  

maider@lardizabal.eus

 

Iraitz

Garmendia Ezponda

i.garmendia@lardizabal.eus

iraitz@lardizabal.eus

 

Eider

Amundarain Goikoetxea

e.amundarain@lardizabal.eus

eider@lardizabal.eus

 

Lorena

Azpilgain Artola

l.azpilgain@lardizabal.eus

lorena@lardizabal.eus

 

Garazi

Mendizabal Amundarain

garazi.mendizabal@lardizabal.eus

garazi@lardizabal.eus

 

Miren

Agirre Iturriotz

m.agirre@lardizabal.eus

miren@lardizabal.eus

 

Eneritz 

Otegui Araguzo

e.otegi@lardizabal.eus

eneritz@lardizabal.eus

 

Ainhoa

Osinaga Ona

a.osinaga@lardizabal.eus

ainhoa@lardizabal.eus

 

Nekane

Garmendia Tolosa

n.garmendia@lardizabal.eus

  

nekane@lardizabal.eus

 

Ibon

Arteche Alonso

i.artetxe@lardizabal.eus

ibon@lardizabal.eus

 

Añarbe

Kalonje Estibariz

a.kalonje@lardizabal.eus

añarbe@lardizabal.eus

 

Esti

Iñigo Hurtado

e.inigo@lardizabal.eus

 

esti@lardizabal.eus

 

Ustaritz

Ormaetxea Irastorza

u.ormaetxea@lardizabal.eus

 

ustaritz@lardizabal.eus

 

Aitziber

Etxeberria Iparragirre

a.etxeberria@lardizabal.eus

aitziber@lardizabal.eus