Irakasleak

Hemen dituzue, 2019-2020 ikasturtean zehar Zaldibiako Lardizabal herri eskolako haurren heziketaz arduratuko diren irakaseen zerrenda eta hauekin harremanetan jarri ahal izateko posta elektronikoa.

Izenak Abizenak Posta elektronikoa Posta elektroniko laburtua
Ainhoa Osinaga a.osinaga@lardizabal.eus ainhoa@lardizabal.eus
Alazne Mujika a.mujika@lardizabal.eus alazne@lardizabal.eus
Amaia Aldasoro Larrea a.aldasoro@lardizabal.eus amaia@lardizabal.eus
Ana Arostegi Goenaga a.arostegi@lardizabal.eus ana@lardizabal.eus
Ane Azurmendi Irastorza a.azurmendi@lardizabal.eus ane@lardizabal.eus
Belen Lakabe Aramendi b.lakabe@lardizabal.eus belen@lardizabal.eus
Bixente Gorostidi Loidi b.gorostidi@lardizabal.eus bixente@lardizabal.eus
Eider Amundarain Goikoetxea e.amundarain@lardizabal.eus eider@lardizabal.eus
Estibaliz Iñigo Hurtado e.inigo@lardizabal.eus estibaliz@lardizabal.eus
Garazi Mendizabal garazi.mendizabal@lardizabal.eus garazi@lardizabal.eus
Gema Errondosoro Otaegi g.errondosoro@lardizabal.eus gema@lardizabal.eus
Goiatz Mendizabal Mendizabal goiatz.mendizabal@lardizabal.eus goiatz@lardizabal.eus
Ibon Artetxe Alonso i.artetxe@lardizabal.eus ibon@lardizabal.eus
Idoia Azurmendi Aizpurua i.azurmendi@lardizabal.eus idoia@lardizabal.eus
Igone Eskisabel Garcia i.eskisabel@lardizabal.eus igone@lardizabal.eus
Iraitz Garmendia Ezponda i.garmendia@lardizabal.eus iraitz@lardizabal.eus
Ixiar Jauregi Landa i.jauregi@lardizabal.eus ixiar@lardizabal.eus
Izaskun Balda Etxabe i.balda@lardizabal.eus izaskun@lardizabal.eus
Iñigo Olano Lopetegi i.olano@lardizabal.eus inigo@lardizabal.eus
Kotte Susperregi k.susperregi@lardizabal.eus kotte@lardizabal.eus
Larraitz Artola l.artola@lardizabal.eus larraitz@lardizabal.eus
Maite Garmendia Vitoria m.garmendia@lardizabal.eus maite@lardizabal.eus
Maria Lamela Gomez m.lamela@lardizabal.eus maria@lardizabal.eus
Mirari  Mendizabal m.mendizabal@lardizabal.eus mirari@lardizabal.eus
Miren Agirre m.agirre@lardizabal.eus miren@lardizabal.eus
Nerea Muruamendiaraz Aramburu n.muruamendiaraz@lardizabal.eus nerea@lardizabal.eus
Pili Garmendia Erauskin p.garmendia@lardizabal.eus pili@lardizabal.eus
Zuriñe Goenaga Salaberria z.goenaga@lardizabal.eus zurine@lardizabal.eus